Kuidas tellida?

TELLIMUSE VORMISTAMINE

1) Lisage soovitud tooted ostukorvi.

2) Tellimuse vormistamiseks vajutage kõigepealt ostukorvis lingile „Vormista ostˮ.

3) Järgnevalt tehke valik, kas soovite tellimuse sooritada ühekordselt või püsikliendina (kui veebipoes on selline jaotus).

4) Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise ja makseviis. Seejärel vajutage lingile „Esita tellimusˮ , pärast mida saate tasuda mugavalt pangalingi kaudu (Swedbank, LHV, SEB, Luminor vm) või teiste makselahenduste abil pankades euromaksena. Andmed euromakse sooritamiseks koos kõigi kehtivate riiklike maksudega ja lisanduvate tasudega leiate pärast tellimuse kinnitamist ekraanile kuvatud arvelt.

5) Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.

6) Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel  E−R 8.00−16.00 . Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 14, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval.

7) Juhul kui tellite kaupa üks päev enne kohaletoimetamise päeva (vt ptk 5 p 3) peab olema tellimus sooritatud (s.h ülekanne laekunud) enne kella 14:00-i

KOHALETOIMETAMINE

1) Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib veebipood www.solveig.ee tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele.

2) E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe pangakontole.

3) Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.

4) Veebipood www.solveig.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood www.solveig.ee ei saanud mõjutada ega ette näha.

5) Maksimaalne tarneaeg toodetel on kuni 21 päeva.

6) Kui tarneaeg on üle 7 tööpäeva võetakse ostjaga ühendust ja informeeritakse teda võimalikust pikenenud tarneajast!

7) Tarne hind väikesemõõdulistel toodetel on 2.90€

8) Tasuta tarne on alates 49€-st.

8) Tarne hind tellimusel, mis sisaldab erimõõdus tooteid võib tarne hind muutuda, sellest teavitatakse klienti eelnevalt.

9) www.solveig.ee e-pood jätab endale õiguse muuta tarne hinda, seda eelnevalt kliendiga kokku leppides (Silmas pidades piirkondi, kuhu toodete tarnimine on äärmiselt keeruline ja kulukas - saared, äärealad kus regulaarne transpordiühendus puudub). 

10) Juhul kui klient ei peaks nõustuma kallima tarne hinnaga on võimalik tellimus tühistada ja tellimuse raha kantakse kliendi kontole tagasi.

 

Laen...