Kardinakangas

Kardin on üks olulisemaid sisekujunduselemente Sinu kodus.  Kardinatel on kanda mitmeid  olulisi funktsioone nagu privaatsuse ja meeleolu loomine ning sisekliima tasakaalustamine. Solveigis pakutavate kardinakangaste valik on lai nii värvitoonide kui ka erinevate materjalide poolest. Meie sortimendist võib leida mitmesuguseid päevakardinaid, nende hulgas kardinavuaalid ja kardinatüllid, mis trendi jälgides jätavad naturaalse mulje ja loovad  ruumi avarust ja heledust. Nimetatud kardinakangad sobivad eriti hästi skandinaavialiku või ka maamaja stiilis interjööridesse.

Lisaks leidub meie valikus ka modernses või klassikalises stiilis kardinakangaid, kus esindatud  sametkangad, pehmed tikanditega tüllid ja ka efektsed võrkkardinakangad. Ka ei puudu meie valikust just praegu väga moodsad, julged ja intensiivsed toonid ning ka metallikpindadega kangad.

Külgkardinate seast leiab nii klassikalisi külgkardinakangaid kui ka pimendavaid kardinakangaid, mis sobivad ideaalselt hämardamist vajavatesse ruumidesse.

Tutvu meie valikuga, et luua enda koju omanäoline interjöör. Enamus kangastest on kauplustes kohe kohal. Kui aga on soov osta väga eriline kangas, erilise värvuse või mustriga, siis pakume võimalust ka kangaste tellimiseks.

NB! Meie Tartu poes on kohapeal ka kardinadisainer, kes aitab Teid kardinakanga valikul ja õmblustöödel.

Laadin...

Üksuseid 1-36 - 185'st

Järgmine
lehe kohta
Määra kahanevas suunas

Üksuseid 1-36 - 185'st

Järgmine
lehe kohta
Määra kahanevas suunas