Leppige kokku aeg tasuta konsultatsiooniks

Fill out the form below and we will contact you within 24 hours to book a consultation.

Services

Kardinad eritellimusel

Lisage viimane lihv igale toale meie eritellimusel valmistatud kardinatega. Kardinad on imelihtsaks viisiks anda oma elamisele uus väljanägemine!

Maecenas in interdum mi, a rutrum lectus. In non pretium est. Cras quis risus ut urna tempor blandit. Duis congue nisl ac erat auctor, id convallis felis facilisis. Nulla egestas lorem porttitor nisi sodales lacinia a eget tellus. Fusce ac faucibus dui. Nulla ullamcorper massa ac odio convallis dapibus. Phasellus at metus sed nunc commodo tempor eu a risus. Curabitur a rutrum sem, at volutpat lacus.

Mida me pakkume:

  • Vastavalt Teie mõõtudele tehtud tooted
  • Suur valik allahinnatud kardinakangaid
  • Suur valik kardinapaelu jt aksessuaare

Kardinate valmistamise protsess

Kõik kardinad valmistame vastavalt klientide soovile. Olles olnud osaline selle 26 aasta jooksu sadade, kui mitte tuhandete akende disainimisel saame öelda, et meie valikust leiate kõige ssobivaima kardinariide. Kardinad nagu ka rõvakangad tekitvad hea emotsioni, muidugi kui need on valitud õigesti. Seetõttu soovitame alati kasutada antud tähtsate otsuste valikul spetsialistide abi.

Tasuta konsultatsioon & pakkumine

Meie konsultadid varustavad Teid kogu informatsiooniga mis on vajalik ideaalse lahenduse saamisega. Helistage meile +7441125 kohe või broneerige konsultatsioon kõrvaloleva tabeli kaudu.

Poodi alles ehitatakse ja see on katsetamisel. — Ühtegi tellimust ei täideta. Kaupa saate soetada meie poodides. Jätke enda kontakt ja teavitame kui e-pood on avatud Dismiss