+37255530363 Tartu pood+37255566433 Tallinna pood

Meist

Elsa Antsov

Perekonna väärtuste edasiviija

Tere tulemast meie kodulehele!

Solveigist

Solveig tekstiilid on 1992 aastal asutatud tekstiili ja teiste pudukaupade impordiga tegelev ettevõte. Tänaseks päevaks teist põlvkonda ettevõtte omanikud panustavad endast kõik, et saavutada parim rõiva-, kardina, mööbli ja lastekangaste valik. Meie eksperdid poodides on kursis kõige viimase moega ja seeläbi saate just sealt parima info enda soovide täitmiseks. Ühtlasi peame oluliseks pakkuda klientidele kõike ühest kohast - Kangad, õmblemine ja disain kõik ühest kohast.

Areng on meie mentaliteet

Olles 1992 aastal pisikene tekstiili ja pudukaupade müügiga tegelev ettevõte kõigest 27m2 suurusel pinnal oleme tänaseks kasvanud üle baltikumi tegutsevaks ettevõtteks kahe poega Eestis. Sellega seoses otsime pidevaid väljakutseid ja koostööpakkumisi edasiseks arenguks.

Ootame erinevaid koostööpakkumisi!

Testimonials

“Just came last night to find my new bamboo blinds installed. Thanks to Gardis team for their professionalism”

Betty Arnold

“I would recommend Gardis to friends – the staff were outstanding from a knowledge and customer service point of view.”

Jocelyn Boyd

“I chose Gardis because of their speed of response, creativity of ideas, range, professionalism and efficiency. Very happy.”

Helen Golden

Get Inspired

Design Ideas

Poodi alles ehitatakse ja see on katsetamisel. — Ühtegi tellimust ei täideta. Kaupa saate soetada meie poodides. Jätke enda kontakt ja teavitame kui e-pood on avatud Dismiss